Внутрипольные конвекторы Fan coil

Дзвонити до нас

Внутрипольные конвекторы Fan coil

  • Home
  • Внутрипольные конвекторы Fan coil

 

Вибирати конвекторне опалення рекомендують для приміщень з низьким підвіконним простором, з панорамними вікнами або суцільним склінням – там, де по естетичним нормам неможливо встановити традиційні радіатори.

 

Сучасні конвектори Fancoil організовують у приміщенні до 90-95 % теплового потоку. Залежно від способу установки виділяють вбудовувані на підлогу і внутрішньо-підлогові. Використовуються такі внутрішньо-підлогові конвектори в адміністративно-торговельних, у комерційних та житлових приміщеннях.

 

Внутрішньо-підлоговий конвектор монтується безпосередньо в стяжку підлоги, не порушуючи при цьому інтер"єр. Пристрій складається з трьох основних елементів:

• короб;

• теплообмінник;

• декоративна решітка.

 

В якості нагрівального елемента або теплообмінника виступає мідна трубка в поєднанні з алюмінієвими пластинами. Підключається такий конвектор до будь-якого типу підвідних труб, що відрізняються як за діаметром, так і за розміром.

 

Система внутрішньо-підлогових конвекторів Fancoil має свої переваги:

• широкий вибір розмірів корпуса;

• відомі запірні елементи TM FanCOil-Schlosser;

• різний матеріал декоративної решітки;

• широка палітра кольорів;

• матеріали мають тривалу гарантію;

• пристрої виробляються за європейськими стандартами з рівнем цін вітчизняного ринку;

• естетичний зовнішній вигляд;

• товар сертифікований в Україні та території східної Європи.

 

По суті, Fancoil – це система з вентилятора і теплообмінника (назва в прямому перекладі так і розшифровується). Універсальний опалювальний агрегат забирає повітря з приміщення, подаючи його за допомогою вентилятора на теплообмінник, забезпечуючи ефект нагріву або охолодження. Завдяки такій своєчасній системі в будь-якому приміщенні можна створити необхідний мікроклімат, не порушивши декоративного оформлення.

 

Конвектор водяного опалення від ТМ FanCOil - це прекрасний, непомітний і функціональний спосіб подачі тепла в просторі і елегантні приміщення з панорамними і традиційними вікнами !

 

 

Внутрипольный конвектор ТМ FanCOil

 

Конвектор ТМ FanCOil  не порушує характер та естетику Вашого інтер"єру.

 

Єдиним і помітним елементом конвектора, є елегантна решітка, встановлена в підлозі, під якою в ніші розташовується теплообмінник.


Естетика зовнішнього вигляду конвектора робить його декоративним елементом, а багата колірна гамма решіток забезпечує можливість оформлення будь яких інтер"єрів, що стає невід"ємною його частиною.

 

Головна перевага конвекторів ТМ FanCOil полягає в тому, що це сучасні, ефективні, економічні та естетичні опалювальні прилади.

 

 

 

 

Внутрішньо-підлоговий конвектор з природною конвекцією 

 

внутрипольный конвектор с естественной конвекцией ТМFanCOilВнутрішньо-підлогові конвектори з природною конвекцією (артикул FC) можуть використовуватися як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами.

 

Функція конвектора без примусової конвекції створити теплову штору, бар"єр з теплового повітря перед вікном.

 

Прилад створений для додаткового опалення, також він запобігає накопиченню конденсату на вікні, запобігає потраплянню холодного повітря від вікна в приміщення, застерігає від грибка навколо віконну конструкцію, по відкосам стін.

 

Такі конвектори підбирають по довжині вікна з урахуванням відстані для правильного і красивого обрамлення на останньому етапі монтажу.

 

 

Внутрішньо-підлоговий конвектор з примусовою конвекцією

 

внутрипольный конвектор с принудительной конвекцией TM FanCOilВнутрішньо-підлогові конвектори з примусовою конвекцією (артикул FCF) можуть використовуватися як автономно, так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами.

 

Функція конвектора обігріти приміщення без додаткового теплового обладнання.

 

Прилад характеризується високою теплопродуктивністю від 609 Вт до 30 кВт.

 

Конвектори з примусовою конвекцією самостійно підлаштовуються під виставлену температуру приміщення і забезпечують максимальний комфорт, вчасно зменшують свою потужність, не витрачаючи при цьому зайву енергію.

 

Перевага над традиційними радіаторами дуже велике, так як другі в порівнянні з внутрипідложні конвекторами продовжують нагріватися, витрачаючи при цьому багато часу і енергії.

 

Такі конвектори підбираються за кількома параметрами. Основний - це вибір по довжині вікна з урахуванням відстані для правильного і красивого обрамлення на останньому етапі монтажу та обсягом площі для опалення.

 

 

 

 

 

 

 

 

Категории

Facebook

Референції

 

06.2010

бизнес-центр Gulliver

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в бізнес-центр Gulliver, м. Київ

 

 

 

07.2011

Автосалон Mercedes-Benz

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в Західно-Український

Автомобільний Дім Mercedes-Benz, м. Львів

 

 

 

10.2013

Renaissance Residence

Поставка обладнання, системи

опалення FanCOil в житловий

комплекс класа люкс "Renaissance

Residence", м. Київ