Декоративні радіатори FanCOil

Дзвонити до нас

Декоративні радіатори FanCOil

  • Home
  • Декоративні радіатори FanCOil

 

Настінні конвектори, вони ж мідно-алюмінієві і декоративні радіатори, відмінно підійдуть Вам, якщо Ви дотримуєтеся більш консервативних поглядів і не бажаєте кардинально відходити від своїх смаків у виборі опалювальної системи. Як би не були хороші і якісні конвектори, декоративні мідно-алюмінієві радіатори складуть їм гідну конкуренцію.

 

Медно-алюминиевые радиаторы ТМ Fancoil имеют широкий выбор цветовой гаммы                               

По-перше, настінні радіатори з примусовою конвекцією допоможуть Вам значно зменшити витрати на опалення через те, що вони самостійно підлаштовуються під виставлену Вами температуру приміщення, регулюючи свою потужність. Так, Ви не будете переплачувати за опалення, тому що зможете регулювати роботу конвектора, а він, у свою чергу, не витрачатиме зайвої енергії.

 

По-друге, як і в інших видах конвекторів, настінні також мають невелику кількість теплоносія - води. Це допомагає приладу швидко нагрітися і відразу почати віддавати тепло приміщенню.

 

По-третє, Ви можете скористатися нашими послугами спецзамовлення для збільшення потужності настінного конвектора ТМ Fancoil. Для цього слід замовити мідно-алюмінієвий радіатор з великою кількістю теплообмінників і вентиляторами.

 

Також варто пам"ятати, що у багатьох моделях радіаторів вбудовані тангенціальні вентилятори. Вони, використовуючи закон кругообігу повітря в приміщенні, допомагають зібрати холодне повітря з підлоги, направити його в радіатор і потім розподілити рівномірно по приміщенню.

 

Ще одна перевага настінних конвекторів в тому, що поверхня теплоносія сягає не більше 43 градусів за Цельсієм. У перекладі на просту мову це означає, що Ви ніколи не обпечеться.

 

Ну і як завжди, у Вас не виникне проблем з естетикою приладу. Серед широкої колірної гами Ви обов"язково знайдете те, що відмінно буде поєднуватися з Вашим інтер"єром і вигідно підкреслить Ваше рішення у виборі системи опалення.

 

Ми піклуємося про свіх клієнтів і робимо все, щоб Ви ніколи не пошкодували і своєму виборі українського виробника Fancoil.

Категории

Facebook

Референції

 

06.2010

бизнес-центр Gulliver

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в бізнес-центр Gulliver, м. Київ

 

 

 

07.2011

Автосалон Mercedes-Benz

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в Західно-Український

Автомобільний Дім Mercedes-Benz, м. Львів

 

 

 

10.2013

Renaissance Residence

Поставка обладнання, системи

опалення FanCOil в житловий

комплекс класа люкс "Renaissance

Residence", м. Київ