Конвекторний обігрів автосалону

tel

Конвекторний обігрів автосалону

  • Home
  • Конвекторний обігрів автосалону

Опалення для автосалона

Компанія FanCOil-Ukraine користується незмінним інтересом з боку різних підприємств, таких як:

 

- Автосалон «MERCEDES-BENZ»;

- Автосалон «BMW»;

- Мережа автосалонів «НІКА МОТОРС»;

 

 

 

ПЕРЕВАГИ внутрішньо-підлогових конвекторів TM FANCOIL для автосалону.

 

Внутрішньо-підлогові конвектори монтують в рівень підлоги. Вони абсолютно не займають простору і не загороджують вид крізь панорамні вікна, що особливо важливо для вітрин автосалонів, де презентують автомобілі. Після монтажу в підлогу, конвектор покривається декоративною решіткою в колір покриття підлоги або контрастною йому. В автосалонах, як правило використовують металеві решітки (алюмінієві або сталеві). Вони мають високі характеристики зносостійкості і здатні витримувати високі навантаження. По ним вільно можуть ходити люди і навіть їздити автомобілі.

 

В основному для опалення автосалонів використовуються комбіновані опалювальні системи. Зокрема, для створення теплових завіс використовуються в внутрішньо-підлогові конвектори опалення. Дані опалювальні прилади практично незамінні для автосалонів. Адже всі автосалони, як відомо, обладнані панорамним склінням, які служать вітринами, що привертають потенційних покупців. Конвектори водяного опалення TM FanCOil, встановлені в підлогу уздовж таких скляних фасадів, створюють ефект теплового екрана, перешкоджаючи проникненню холодного повітря через вікна всередину приміщення.

 

Крім того, внутрішньо-підлогові конвектори українського виробника TM FanCOIl-Ukraine можуть служити не тільки в якості теплового екрана біля скляних фасадів, але і як повноцінні опалювальні прилади, здатні обігріти приміщення автосалону. Для опалення приміщення автосалону фахівці FanCOIl-Service використовували як внутрішньо-підлогові конвектори з вентиляторами (примусова конвекція), так і конвектори без вентиляторів (природна конвекція). Оскільки всі автосалони розташовуються на перших поверхах будівель, а то і зовсім зводяться окремими спорудами, їх технічні можливості дозволяють здійснювати монтаж конвекторів з великою глибиною каналу. Тому, для автосалонів зазвичай підбираються конвектори з досить великою глибиною каналу, які характеризуються високими показниками потужності, здатними покрити теплову потребу великого приміщення. Також під вибір підпадає посилена декоративна решітка для практичного використання при навантаженні на неї автомобілем. Виконання решітки можливо за стандартними характеристиками, з дюралюмінієвого профілю так само і можливе виконання згідно поставленої задачі, наприклад з нержавіючого профіля "квадрат" 10х10 та гарантією від виробника (див. фото нижче).

 

 

Категорії

Facebook

РЕФЕРЕНЦІЇ

 

06.2010

бізнес-центр Gulliver

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в бізнес-центр Gulliver, м. Київ

 

 

 

07.2011

Автосалон Mercedes-Benz

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в Західно-Український

Автомобільний Дім Mercedes-Benz, м.  Львів

 

 

 

10.2013

Renaissance Residence

Поставка обладнання, системи

опалення FanCOil в житловий

комплекс класу люкс "Renaissance

Residence", м. Київ