Конвектор для квартири

tel

Конвектор для квартири

  • Home
  • Конвектор для квартири

 

  

 

 

Конвектор - не новинка серед систем опалення в численних новобудовах та житлових комплексах.

 

У багатофункціональному житловому комплексі або офісній будівлі завжди підключені всі життєво важливі системи комунікації. Незамінним по праву вважається опалення, але на його установку або реконструкцію завжди доводиться витрачати масу коштів. Щоб вигідно встановити дану комунікацію і забезпечити регулярний обігрів внутрішньої частини приміщення, слід підбирати якісне та сучасне обладнання, скориставшись приладами водяного опалення - конвекторами української компанії виробника TM FanCOil.

 

Внутрішньо-підлогові конвектори TM FanCOil - це:

• Значна економія простору;

• Швидкий монтаж;

• Регулювання потоку теплого повітря;

• Економія теплової енергії;

• Сучасна система опалення.

 

При облаштуванні системи опалення в громадських і житлових приміщеннях все більшу затребуваність отримують внутрішньо-підлогові опалювальні конвектори TM FanCOil. Пояснюється така популярність тим, що цей порівняно «молодий» вид опалювальних приладів дозволяє ефективно вирішити проблеми обігріву приміщень в тих випадках, коли застосування звичайних радіаторів недоцільно з естетичних або технологічних причин, або ж просто неможливо.

 

Різновиди приладів TM FanCOil.

 

Цей тепловий прилад, відповідно до своєї назви, побудований на принципі природної або примусової циркуляції (конвекції) повітря, що нагрівається при проходженні через теплообмінник. Здавалося б - звичайна схема, але незвичайність вбудованих конвекторів криється в їх компоновочному виконанні.

 

Корпус TM FanCOil

 

Збирається конвектор в довгому, від 1 до 3 метрів, металевому корпусі, що має вигляд короба або лотка. Залежно від того, надпідлоговий це конвектор, або прихована в середині підлоги модель, корпус може бути різним.

Зовнішні, надпідлогові прилади декорують відповідним чином, іноді навіть «маскуючись» під зручні лавки, мають ніжки або тумби для установки в потрібному місці.

Їх зручність в тому, що вони практично не вимагають проведення складних монтажних робіт - тільки прихованої підводки теплоносія або електрокабеля.

На корпуси прихованих внутрішньо-підлогових конвекторів опалення ставка більше робиться на міцність і підвищенні антикорозійні властивості.

 

Велику та розгорнуту консультацію раді надати фахівці FanCOil Ukraine-west за контактами:

 

тел. роб. 38 (032) 238 01 77

тел. моб. 38 (097) 554 00 77

fancoil.lv@gmail.com

 

або зробити запит в автоматичному режимі за посиланням: прорахувати необхідний конвектор 

 

Категорії

Facebook

РЕФЕРЕНЦІЇ

 

06.2010

бізнес-центр Gulliver

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в бізнес-центр Gulliver, м. Київ

 

 

07.2011

Автосалон Mercedes-Benz

Поставка оборудования, системы отопления

FanCOil в Западно-Украинский

Автомобильный Дом Mercedes-Benz, г. Львов

 

 

10.2013

Renaissance Residence

Поставка оборудования, системы

отопления FanCOil в жилой

комплекс класса люкс "Renaissance

Residence", г. Киев