Плінтусні конвектори

Дзвонити до нас

Плінтусні конвектори

  • Home
  • Плінтусні конвектори

 

Актуально використовувати конвектор плінтусний Fancoil в тих місцях, де важко встановити стандартне опалення з водяними радіаторами. Конвектор такого типу використовується як декоративний радіатор в комбінації з іншими елементами системами опалення або автономно.

 

У плінтусних конвекторах Fancoil замість шлангів і кранів передбачені сучасні вузли підключення TM Schloosser як в системі природної циркуляції повітря, так і в примусовій по замовленню. Декоративний корпус виконаний з металу в різній колірній гаммі. Призначені такі конвектори для опалення сухих приміщень.

 

Незалежно від місця розміщення плінтусні конвектори Fancoil рівномірно розподіляють теплову енергію, тим самим легко підтримуючи комфортну температуру в приміщенні. Пристрій складається із сталевого корпусу, в якому вбудований інноваційний теплообмінник. Корпус пристрою опалення прогрівається не більше, ніж на 30 градусів, тому біля такого конвектора можна розміщувати різні елементи, не боячись за їх перегрів. Плінтусні системи обігріву розташовуються по периметру і сприяють оптимальній циркуляції повітря.

 

Розміри і форми пропонуються в різному виконанні, так само, як і дизайнерське оформлення. Плінтусні конвектори Fancoil ідеальні для використання в житлових кімнатах і в офісних приміщеннях з різною площею. Теплий повітряний потік, що надходить зсередини конвектора, не пересушує повітря, збагачуючи периметр комфортним теплом. Плюс до всього, плінтусні конвектори добре вписуються в інтер"єр, не порушуючи загального образу. Пристрої безпечні в застосуванні, надійні і довговічні. Продукти Fancoil розробляються у відповідності з ідеями сучасного дизайну і вимог опалення.

 

Український виробник Fancoil намагається враховувати всі побажання своїх клієнтів і різні можливі технічні умови, тому в модельному ряді є не тільки внутрішньо-підлогові, надпідлогові, для вологих приміщень, спеціальні і декоративні конвектори, а й плінтусні.

 

Плинтусные конвекторы ТМ Fancoil обеспечивают оптимальную и равномерную циркулюцию воздуха

 

Плінтусні конвектори ТМ Fancoil відрізняються тим, що за умови їх розташування по периметру приміщення вони можуть забезпечити рівномірну циркуляцію повітря. Як ми вже писали, рівномірна циркуляція повітря - це запорука швидкого і якісного обігріву Вашого будинку або офісу.

 

Конструкція плінтусного конвектора дуже схожа на інші види конвекторів ТМ Fancoil. Так, він складається з мідно-алюмінієвого теплообмінника, який закладений в короб. Декоративна решітка, без якої не можуть обійтися інші види конвекторів, тут не потрібна, так як теплообмінник повністю «ховається» за жалюзями розподілення тепла.

 

За своїм дизайном, як і розміром і кількістю мідно-алюмінієвих теплообмінників, то можливі будь-які рішення. ТМ Fancoil намагається не створювати рамкових кордонів для своїх клієнтів, тому наші фахівці зроблять все, щоб ви залишилися задоволені.

Категории

Facebook

Референції

 

06.2010

бизнес-центр Gulliver

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в бізнес-центр Gulliver, м. Київ

 

 

 

07.2011

Автосалон Mercedes-Benz

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в Західно-Український

Автомобільний Дім Mercedes-Benz, м. Львів

 

 

 

10.2013

Renaissance Residence

Поставка обладнання, системи

опалення FanCOil в житловий

комплекс класа люкс "Renaissance

Residence", м. Київ