Спеціальні конвектори FanCOil

Дзвонити до нас

Спеціальні конвектори FanCOil

  • Home
  • Спеціальні конвектори FanCOil

 

 

У категорії якісне і надійне опалення гідне місце зайняли системи Fancoil – їх вибирають і для опалення котеджу, і для будь-якого іншого об"єкта. В модельному ряді Fancoil пропонуються спеціальні конвектори, які відмінно підходять для користувачів, чиї вимоги виходять за рамки стандартів.

 

Розміри і колір пристроїв опалення підлягають вільному вибору, а вибираючи потужність конвектора Fancoil, варто враховувати:

• теплоізоляцію приміщення;

• площу;

• призначення опалення по сезону;

• поверховість;

• кількість кутових кімнат.

 

Комфортне використання спеціальних конвекторів Fancoil обумовлено продуманою конструкцією і технічними характеристиками. По решітці конвектора можна ходити, не боячись обпекти ноги, а якщо і є вентиляція, то її рівень шуму зведений до мінімуму. Теплообмінник з мідних труб і алюмінієвих пластин забезпечує високий обмін теплом в будь-якому приміщенні (головне – правильно вибрати розміри і потужність пристрою). Конвектори Fancoil з природною конвекцією працюють безшумно – використовуються як додаткові елементи опалення, а з примусовою – можуть бути автономними або приєднаними до загальної системи опалення.

 

Вибір на конвектори Fancoil падає з наступних причин:

• надійність і довговічність опалювальної системи;

• економічність опалення;

• висока якість.

 

Досягти необхідних показників теплообміну можна тільки за умови, якщо всі вузли працюють злагоджено і рівномірно підтримують необхідну температуру. Спеціальні конвектори Fancoil прославилися не лише високими технічними показниками, а й тривалим терміном служби. Використовувати такі пристрої опалення можна в різних системах і в приміщеннях з різних кількістю квадратних метрів. В ціновому діапазоні обладнання пропонується доступно – продукція орієнтована на різних споживачів.

 

Ми неодноразово писали, що українська компанія Fancoil виробляє не тільки стандартні конвектори, а й робить їх по спеціальному замовленню. У цій статті ми коротко розповімо про "нестандарти", які може виготовити ТМ Fancoil для своїх клієнтів.

 

Специальный угловой внутрипольный конвектор ТМ Fancoil нестандартных размеров

 

1. Розміри.

Існують випадки, коли замовникові не підходять звичайні розміри конвектора (ширина b - 230-380 мм, глибина h - 55-390 мм, довжина l - 1000-3000 мм). Тоді наші фахівці виїжджають на об"єкт, роблять виміри, а потім виготовляють конвектор необхідних Вам габаритів.

 

2. Кількість теплообмінників і тангенціальних вентиляторів.

Зазвичай в конвекторі один мідно-алюмінієвий теплообмінник і один вентилятор, в конвекторах з примусовою конвекцією. Однак їх кількість може бути більшою.

Якщо Ви замовляєте більшу кількість теплообмінників, то варто також збільшити і кількість вентиляторів. Їх може бути 2 шт., по обидва боки теплообмінника. Також слід пам"ятати, що теплообмінник повинен бути потужним, щоб вентилятори не встигали його охолоджувати.

 

3. Вид конвекторів.

Бувають випадки, коли нашим клієнтам потрібні конвектори незвичної форми. Так, наприклад, вони можуть бути і кутовими, і радіусними, і Z- і U-подібної форми.

 

4. Вид вентиляторів.

Описуючи конвектори ТМ Fancoil, ми говорили про те, що в них встановлені тангенціальні вентилятори. Однак є й інший вид, який ми використовуємо, - радіальні. Вони збирають повітря з теплообмінника і нагнітають його вгору, тоді як тангенціальні - з підлоги збирають холодне повітря і тільки після цього подають його до теплообмінника.

 

5. Використання припливного повітря.

Fancoil також виробляє конвектори з використанням припливного повітря. У такого приладу є патрубок на вулицю. Через нього повітря надходить до радіального вентилятора, в якому встановлений фільтр для очищення повітря. Вентилятор нагнітає повітря у корпус конвектора де воно і нагрівається для подачі у приміщення. З таким вентилятором Ви зможете використовувати не тільки тепле повітря в приміщенні, але і свіже, з вулиці. А фільтр зробить його чистим і безпечним для Вашого здоров"я.

 

 

Тому якщо Вам потрібно правильне рішення у виборі виробника, то рекомендуємо звернути увагу на ТМ Fancoil, оскільки наші фахівці допоможуть Вам вибрати опалювальну систему відповідно до Ваших вимог та потреб.

 

 

 

Категории

Facebook

Референції

 

06.2010

бізнес-центр Gulliver

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в бізнес-центр Gulliver, м. Київ

 

 

 

07.2011

Автосалон Mercedes-Benz

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в Західно-Український

Автомобільний Дім Mercedes-Benz, м. Львів

 

 

 

10.2013

Renaissance Residence

Поставка обладнання, системи

опалення FanCOil в житловий

комплекс класа люкс "Renaissance

Residence", м. Київ