купить конвектор

tel

купить конвектор

  • Home
  • купить конвектор

внутрішньо-підлогові конвектори

pic

 

Внутрішньо-підлоговий конвектор призначений для опалення, а в деяких моделях і для охолодження приміщень з великою площею скління. Конвектор може використовуватися як автономно так і комбінуватися з іншими системами опалення. Висота приладу від 55мм і до 120мм, ширина від 170мм до 380мм, довжина від 1000мм до 3000мм з кроком 250мм. Також можливий варіант виготовлення під замовлення.

 

 

 

 

 

 

 

надпідлогові конвектори

pic

 

Надпідлоговий конвектор призначений для опалення приміщень з невеликим підвіконним простором. Конвектор може використовуватися як автономно так і комбінуватися з іншими системами опалення. Висота приладу від 120мм, ширина від 150мм, довжина від 1000мм до 3000мм з кроком 250мм. Також можливий варіант виготовлення під замовлення.

 

 

 

 

 

Конвектори для вологих приміщень

pic

 

Конвектори для вологих приміщень використовуються для опалення приміщень з високою вологістю - басейни, спа-салони, ванні кімнати і т.п. приміщення. Відмінна риса таких конвекторів корпус зі склопластику, що не дає можливості утворення наскрізного пошкодження корпусу (іржі), також в прилади вмонтовані вологозахисні вентилятори.

 

 

 

 

 

спеціальні конвектори

pic

 

Спеціальні конвектори призначені для опалення, а в деяких випадках і для охолодження приміщень з великою площею скління або маленьким підвіконні простором. В асортименті продукції є стандартні моделі які призначені для монтажу в підвіконня, сходи, але у нас Ви можете замовити конвектор згідно з Вашим технічним завданням. Розміри приладу залежать від поставленої Вами задачі.

 

 

 

 

 

 

 

плінтусні конвектори

pic

 

Плінтусний конвектор призначений для опалення в якості декоративного плінтусного радіатора. Можуть бути використані як автономно так і комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Колір приладу за шкалою RAL. Розмір приладу: ширина від 65мм, висота від 215мм і довжина від 1000мм до 3000мм з кроком 250мм, також прилад може бути виготовлений на замовлення.

 

 

 

 

 

 

Декоративні радіатори

 

Декоративний радіатор використовується для опалення сухих приміщень в двох варіантах: автономно або комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Корпус радіатора виготовляється згідно з побажанням замовника (див. фото вище) з шириною від 100мм, висотою від 200мм і довжиною від 1000мм до 3000мм або під замовлення. Завдяки великому набору теплообмінників досягається більш висока продуктивність, при необхідності збільшення потужності радіатора можлива комплектація вентиляторами, що створить примусову конвекцію повітря і більш швидке опалення приміщення.

 

 

 

 

 

 

 

Дизайнерські РАДіАТОРи

 

Дизайнерський радіатор використовується для опалення сухих приміщень в двох варіантах: автономно або комбінуватися з іншими опалювальними приладами. Корпус радіатора виготовляється згідно з побажанням замовника (див. фото вище). Завдяки великому набору теплообмінників досягається більш висока продуктивність, при необхідності збільшення потужності радіатора можлива комплектація вентиляторами, що створить примусову конвекцію повітря і більш швидке опалення приміщення. Колір приладу замовник визначає за шкалою RAL, а також в комплект приладу входить термостатичний комплект кранів TM FanCOil-Schlosser

 

 

 

 

 

 

Категорії

Facebook

Референции

 

06.2010

бізнес-центр Gulliver

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в бізнес-центр Gulliver, м. Київ

 

 

 

07.2011

Автосалон Mercedes-Benz

Поставка обладнання, системи опалення 

FanCOil в Західно-Український

Автомобільний Дім Mercedes-Benz, м. Львів

 

 

 

10.2013

Renaissance Residence

Поставка обладнання, системи

опалення FanCOil в житловий

комплекс класа люкс "Renaissance

Residence", м. Київ